Njoftim/ Sot rapsodët e Hasit ne emisionin “Rrenjet tona” te RTK ora 16:00

Të nderuar Hasjan/e!
Dashamires të Hasit dhe te  folklorit.

Sot  në  emisjonin “RRENJET TONA” te Radio Televizionit të  Kosoves, (RTK) ne oren16:00, do të jeni te ftuar rapsodet e HASIT.

Emisioni  drejtohet nga  Shkurte Fejza, konkretisht  jane te ftuar Hysen Disa, Rrustem Cela, Rexhep Kovaqi, Hamit Kastrati dhe Perparim Brati.

Ju ftoj ta shikojme.

Per ju emigrante online mund ta shikoni tek kjo adrese: http://albparajsa.com/kanale-tv.html

Ju  pershendes!

Vatrahasjane.al

One Response so far.

  1. Excellent goods from you, man. I’ve take note your stuff previous to and you’re simply extremely magnificent. I really like what you’ve bought here, certainly like what you’re stating and the way wherein you say it. You are making it enjoyable and you still take care of to stay it wise. I can’t wait to learn far more from you. This is really a tremendous web site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>